O nás

Sme manželský pár z Východného Slovenska.

Venujeme sa foteniu rodinných osláv, svadieb alebo neformalných príležitostí ako rodinná fotografia a hocičo iné na požiadanie zákazníka.

K foteniu som mal blízko už v detstve kedy som skúšal fotiť s bratovým filmovým fotoaparátom,kde bolo potrebné nastaviť parametre mechanicky.

Fotieval som našich psov a skúšal meniť parametre a aký to malo vplyv na výslednu fotografiu.Nakoľko pri fotení na film nebola okamžitá odozva tak ako pri digitále dnes , kde si môžme dané foto skontrolovať na display-i ,ale museli počkať na vyvolaný film z laboratória aký bude výsledok,čo v tých analogových časoch bolo o to vzrušujucejšie ale aj zdĺhavejšie.

Nástupom digitálnych fotoaparátov vzrástol počet fotografov a aj tých ktorí sa fotením živia.

S manželkou sme tejto záľube prepadli niekedy v roku 2007 kedy sme si kúpili prvú zrkadlovku.Fotili sme všetko možné,ale až po narodení nášho prvého syna sme zistili že to nebola najhoršia investícia :).

Snažili sme sa vystihnúť momenty v detstve ktoré sa už nikdy nezopakujú a človek v dnešnom rýchlom svete si ani nestíha všímať tie krásne momenty v živote.

A o tom vlastne fotografia je ,aby sa človek aj po rokoch mohol vrátiť vizuálne a znovu precítiť emócie z danej príležitosti.

Podľa môjho názoru pre udalosti ako je svadba je fotografia jedna z najdôležitejších investícií, nakoľko ako jediná spolu samozrejme s video-záznamom,  uchovajú spomienku na dlhé roky a ku ktorej sa človek môže neustále vracať.

Preto chceme naše hobby posunúť trošku vyššie a poskytnúť naše služby verejnosti.

Dúfame že sa Vám naša stránka a práca páči.

Pokiaľ máte záujem o naše služby alebo len tak sa podeliť o Váš názor alebo postreh prosím neváhajte nás kontaktovať

 

MARTIN & MARTINA